طرح آماده بروشور شرکتی به صورت دو لت Bifold Brochure 2267084

قابل ویرایش با نرم افزار Adobe Illustrator

Bifold Brochure 2267084 قالبی آماده از بروشور یا همان کاتالوگ برای معرفی محصول به مشتری می باشد که به صورت دو تکه (دو لت) ساخته شده است.

امروزه روش های تبلیغات و بازاریابی زیادی برای جلب توجه مشتری به کسب و کار های بزرگ کوچک وجود دارد.صاحبان شرکت ها ، کسب و کار ها و استارت آپ های مختلف در مواردی هزینه های هنگفتی را برای تبلیغات به روش های مختلف را متحمل می شوند که برای بسیاری از مدیران سخت است.

یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات ، درگیر کردن مستقیم مشتری با کسب و کارتان است.شما می توانید با چاپ و در اختیار گذاشتن کتابچه هایی که به صورت بسیار خلاصه به معرفی و توضیح شرکت شما می پردازند ، توجه کاربرانتان را به سوی خود جلب کنید.البته این کار باید با دقت هر چه تمام تر انجام شوند چرا که کمی طولانی کردن متن ها ، افزایش صفحات و .. باعث خسته شدن  زود هنگام کاربر شده و در نتیجه شما به هدف خود نخواهید رسید.

از بهترین و راحت ترین راه ها ، استفاده از بروشور ها و کاتالوگ های از پیش آماده شده است که به صورت استاندارد توسط گرافیست های حرفه ای طراحی شده اند.این قالب ها با طراحی عالی و حرفه ای باعث جذب هر چه بیشتر کاربران شما خواهند شد.جالب اینجاست که تنها زمانی که برای ساخت آن از شما گرفته می شود ، بابت تغییر متن ها ، تصاویر و لوگو های آن به دلخواه خودتان است و در کمترین می توانید صاحب یک کاتالوگ حرفه ای که با آن کاربران به سوی خود جذب می کنید خواهید شد.

قالب آماده ی Bifold Brochure 2267084 یکی از بهترین طرح های از پیش ساخته شده است که شما می توانید به عنوان بروشور یا کاتالوگ برای معرفی شرکت و کسب و کار خود از آن ها استفاده کنید.این قالب در دو صفحه که به صورت دو لت در کنار هم تا خورده اند ساخته شده که همین جمع و جور بود آن می تواند از خستگی کاربران و مشتریانتان در هنگام خواندن آن بکاهد.

این قالب کاملا لایه لایه ساخته شده و کاملا با نرم افزار Adobe Illustrator قابل ویرایش است.فرمت فایل های موجود Eps است که برای هر نرم افزار ویرایش وکتور هم کاملا مناسب خواهد بود.اندازه ی صفحات آن ۱۷ × ۱۱ اینچ به همراه لبه ی ۰٫۲۵ میلی متری می باشد.ناگفته نماند که تمامی فایل ها به صورت وکتور ساخته شده اند که دست شما را برای ویرایش آن ها بسیار باز خواهد ساخت.

در ساخت این قالب از سیستم رنگی CMYK و کیفیت ۳۰۰Dpi استفاده شده که آن را برای چاپ کاملا مطلوب ساخته است.این قالب کاملا آماده ی چاپ است و فقط کافی است تا تصاویر ، لوگو ها و متن های آن را به دلخواه خود تنظیم نمایید.

Bifold Brochure 2267084 در وب سایت منبع به قیمت ۹ دلار به فروش میرسد که شما عزیزان می توانید به و صورت کاملا رایگان آن را از iweb98 نیز دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *